Lubisz grać w Lotto? Nic dziwnego, gdyż loterie liczbowe dostarczają wielkich emocji i umożliwiają zdobycie naprawdę dużych pieniędzy. Jednak z czasem możesz poczuć się nieco znużony udziałem jedynie w loteriach polskiego Lotto. I co wtedy? Myślisz, że jedynym wyjściem, aby wziąć udział w światowym lotto jest wyjazd zagraniczny w celu zakupu losów – bo u nas losy te nie są dostępne w kolekturach? Nic bardziej mylnego! Jeśli masz Internet – masz nieograniczony dostęp do loterii znanych na całym świecie.

SuperEnalotto to jedna z loterii rozpoznawalnych w całej Europie, a jej rodzimym krajem są Włochy. Zapewnia wielkie wygrane, w tym nielimitowane kumulacje, a także proste zasady gry i częste losowanie. Nic, tylko grać! A jak to zrobić? Kupujesz kupon, na którym są minimum dwa zakłady i typujesz liczby. Możesz je skreślić samodzielnie lub zagrać na chybił trafił. A mowa jest o 6 numerach lotto z puli 90 liczb. Dodatkową opcją dla graczy celujących w wyższe wygrane jest skreślenie dodatkowego numeru Superstar, także typowanego z puli 90 liczb.

Wyniki i wygrane lotto włoskiego także poznasz online. Niezwłocznie po zakończonym wtorkowym, czwartkowym oraz sobotnim losowaniu wyniki losowania SuperEnalotto pojawią się na stronie www. Lotto oferuje wygrane kilku stopni – wystarczy wytypować 2 numery główne lub samą tylko liczbę Superstar, aby zgarnąć najniższe wygrane. A za trafne wytypowanie sześciu liczb głównych oraz dodatkowego numeru Jolly zgarnąć można główną wygraną.

Minimalna wygrana I stopnia to 1,3 miliona euro, ale w kumulacjach kwoty te są znacznie zwielokrotnione, sięgając nawet 170 milionów euro. Ponadto wybór dodatkowej opcji Superstar zwielokrotnia wysokość wygranych, przykładowo wzbogacając wygraną I stopnia o 2 miliony euro. Natomiast numer Jolly konieczny jest jedynie do zdobycia wygranej II stopnia, która przysługuje za pięć trafnie wytypowanych liczb głównych i właśnie numer Jolly. Losowanie SuperEnalotto polega na wyłonieniu 6 numerów oraz numeru Jolly z puli 90 liczb, a także numeru Superstar z osobnej puli 90 liczb.

Zagraj w SuperEnalotto przez Internet o wielkie wygrane i rekordowe kumulacje wypłacane w milionach euro.